Preloader

  • Animated Figure
Biz Kimiz

YT Yazılım ve Bilişim olarak, değişen ve gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek sizlere sunuyor. Baktığımız zaman YT Yazılım ve Bilişim olarak web yazılım, web tasarım,  web barındırma, grafik tasarım, seo yönetimi, e-ticaret yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, mobil uygulama, alan adı tescil gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. YT Yazılım ve Bilişim olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.


Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi başlarken o projeye büyük bir aşkla inovatif fikirler üretiyor . YT Yazılım ve Bilişim olarak müşterilerimizi sert rekabet koşullarının yaşandığı web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adim önde tutmayı amaçlıyoruz. Web dünyasında ürettiğimiz yüzlerce başarılı proje ile büyüyen bir aileyiz sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanızı her ortamda başarılı bir şekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalışması yaparak rekabet koşullarını araştırıyoruz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile size ve çalışanlarınıza yazılım ve bilişim konusunda en iyi şekilde destek olmayı hedefliyoruz.

ANALİZ

Bu aşama, proje sürecinde en temel aşamadır . İş gereksinimleri, bir iş analisti, alan uzmanı ve proje yöneticisi tarafından derlenir ve analiz edilir.

TASARIM

Tasarım aşamasında, geliştiriciler ve tasarımcılar , yazılım ve sistem için ilk üst düzey tasarım planını oluşturur. Bu plan, veritabanı tabloları, tanımlanacak yeni işlemleri, güvenlik süreçlerini ve ayrıca donanım ve sistem gereksinimlerini içerir.

KODLAMA

Web tasarım aşaması sona erdiğinde, bir sonraki aşama kodlamadır. Bu aşamada geliştiriciler, seçilen programlama dilini kullanarak kod yazarak tüm sistemi oluşturmaya başlar.

TEST

Test aşamasında, geliştiriciler yazılımlarını ince dişli bir tarakla gözden geçirerek, düzeltilmesi ve daha sonra yeniden test edilmesi gereken herhangi bir hata veya kusuru not edecekler.